fbpx

OlifeEnergy Wallbox

OlifeEnergy

Dobíjecí stanice pro automobily

Wallbox od českého výrobce

Wallbox jinými slovy dobíjecí stanice pro automobily. Český výrobce – Olifeenergy, rádi podporujeme české výrobky kde i mimo jiné Vám zařídíme dotaci.

Domácí wallbox přináší oproti nabíjení z klasické zásuvky několik výhod, které Vám zaručí adekvátně zvolené, a především bezpečné nabíjení. Začněte svůj den s plně nabitým vozem díky vlastní domácí nabíjecí stanicí.

Nabíjejte elektromobil doma

I u Vás doma můžete optimalizovat nabíjení Vašeho elektromobilu. Správně zvolený a nainstalovaný Wallbox se správným tarifem Vám ušetří peníze a zaručí maximální možné a bezpečné nabíjení. A co takhle připojit domácí nabíjecí stanici na fotovoltaickou elektrárnu?

OlifeEnergy

Komponenty dobíjecí stanice

OlifeEnergy WallBox – český výrobce

WallBox je odolná dobíjecí stanice pro nabíjení všech elektromobilů na trhu EU střídavým proudem (AC), výkonem až 22 kW. Určena je pro venkovní použití i instalaci do garáží, s možností montáže na zeď (wallbox). Pomocí externí jednoty OlifeEnergy SmartMeter lze dynamicky řídit výkon stanice a tím zabránit vybavení jističe při vysoké spotřebě, nabíjet z přebytků solární elektrárny, nebo z nízkého tarifu. Přes smartphone aplikaci se také provádí kompletní konfigurace.

Ceny fotovoltaiky s wallboxem

Dostupná fotovoltaická elektrárna a wallbox

Rádi byste nabíjení synchronizovali s výrobou Vaší FVE, spínali nabíjení podle HDO, kontrolovali přes mobilní aplikaci. Toto vše může být součástí Vašeho Wallboxu.

Velká fotovoltaická elektrárna + Wallbox

3 fázová asymetrická elektrárna

Cena sestavy: 551 900 Kč
Výše dotace: 245 000 Kč

Cena pro vás

306 900 Kč

Hledáte řešení proti rostoucím cenám energií?

Dodáme vám kompletní řešení fotovoltaiky pro váš rodinný dům na klíč. Zpracujeme nezávaznou analýzu vaší spotřeby energie. A uděláme vám individuální technický a ekonomický návrh fotovoltaického systému.