Firemní fotovoltaické elektrárny

Fotovoltaické elektrárny

Fotovoltaické elektrárny - firemní instalace

Vlastní výroba energie pro firemní provoz

Mnoho majitelů firem přemýšlí, jak zlevnit náklady na provoz své společnosti. Jedním z podstatných nákladů jsou ceny energií, zejména ceny elektřiny. Řada firem tak v dnešní době sahá po instalaci fotovoltaické elektrárny.

Investicí do vlastní fotovoltaické elektrárny je firma schopna nejen uspořit peníze za energie, ale také se připojit k udržitelné cestě k získávání energie

Fotovoltaika je čistý zdroj ekologicky získané energie, spousta firem tak hledá cesty, jak pomoci naší planetě, jak být šetrný vůči životnímu prostředí a v neposlední řadě, jak si zlepšit svou reputaci. To vše pomáhá s úspěchem vybudovat fotovoltaika. 

Flower,Bulb,Company,With,Solar,Panels,In,A,Row,On
Eco,Building,,Shopping,Center,In,Aerial,View.,Solar,Cell,Or

Proč jít do firemní fotovoltaické elektrárny s námi?

Sázíme na špičkové produkty za dostuné ceny

Komponenty pro firemní fotovoltaické elektrárny

solarni-menic-solax-x3-100-t

Střídač Solax X3 4. generace

Velmi účinný hybridní asymetrický střídač.
Čtvrtá generace střídačů Solax nabízí 10 letou záruku. Světový výrobce střídačů a baterií, jehož kořeny sahají až do roku 2010. Jedná se o prvního výrobce, který představil hybridní střídač pro použití s bateriovým úložištěm. Asymetrická dodávka energie do jednotlivých fází. Maximální účinnost 98%. Střídač je schopen fungovat i bez baterií.

solar panel

Panely DAH Solar 455 W

Panel DAH Solar 455 W je vysoce výkonný half-cut panel vyrobený ze 144 monokrystalických poločlánků. Vyznačují se vysokou odolností vůči externím vlivům, vysokým výkonem a účinností (20.93%).
Samozřejmostí vysoká záruka jak na životnost, tak i na výkon.

T58 baterie

Baterie Solax Triple Power T58

Plně kompatibilní se střídačem Solax. Vysokonapěťové baterie, které lze rozšiřovat na maximální kapacitu 12 kWh. Životnost mají více než 6000 cyklů s 90% hloubkou vybití. Výkon od 11,5  kWh (2 moduly) – 23  kWh (4 moduly). 10 letá záruka na baterie. Nejbezpečnější typ LiFePO4 baterie (lithium-železo-fosfátová baterie). Stupeň krytí IP65

Ceny fotovoltaiky pro firmy

Kolik fotovoltaická elektrárna pro firemní instalaci?

Vzhledem k vysoce individuálním konfiguracím firemních prostor i vzhledem k variabilitě požadavků jednotlivých firem je cena fotovoltaiky pro firemní instalace vždy individuální.

Zašlete nám nezávaznou poptávku, rádi Vám zpracujeme nezávaznou analýzu spotřeby energií, jejíž výstupem bude technický a ekonomický návrh fotovoltaického systému navrženého přímo k vaší spotřebě elektrické energie.

Konečnou cenu ovlivňuje více faktorů, jenž jsou vždy individuální, jako např.: volitelný typ technologického řešení zálohy (back-up), počet instalovaných panelů, zajištění výkonu prostřednictvím tzv. optimizérů, délka kabelových tras atd…

FOTOVOLTAIKA

Často kladené otázky

Zde máte přehled nejčastějších dotazů, které každý den řešíme s našimi zákazníky. Najdete tu odpověď i na vaši otázku?

Jste připraveni začít šetřit za elektřinu? Zašlete nám nezávaznou poptávku ještě dnes!

Ozveme se Vám zpět do 48 hodin

Nezávazná poptávka