Wallboxy SolaX

Dobíjecí stanice pro automobily

Dobíjecí stanice SolaX jsou dalším dílem, který právem náleží do promyšleného ekosystému moderní domácnosti, kterou můžete mít i Vy! Zelená energetika v podobě fotovoltaiky a elektromobilita jde skvěle dohromady.

15 000 Kč

Dotaci až 15 000 Kč vyřídíme za vás.

Zelená energie

Přidejte se i vy k ekologické autodopravě.

S fotovoltaikou na svém domě můžete získat energetickou nezávislost 9 měsíců v roce. S elektromobilem, který budete nabíjet energií ze slunce můžete rapidně snížit i náklady za osobní přepravu!

WhatsApp-Image-2023-08-28-at-15-54-29-e1699823080266.jpg

Miroslav Toušek

Jednatel společnosti

KONZULTACE ZDARMA

Zanechte nám na sebe kontakt nebo nám rovnou zavolejte
+420 792 755 913

white and blue plastic tool
Dobíjecí stanice SolaX

Solax Smart EV Charger G2

Solax Smart EV Charger G2 je inteligentní dobíjecí stanice pro elektromobily od leadera s hybridními střídači na českém trhu SolaX. Umožňuje dynamické nabíjení, omezení nabíjecího proudu ze sítě, využití maximální energie z vaší FVE elektrárny.

Tento wallbox může být instalován i ke stávajícím střídačům jiných značek, ale výborně spolupracuje se střídači SolaX, kde využijete všechny jeho funkce naplno a také zaručí dokonalou kompatibilitu a synchronizaci.

Domácí wallbox přináší oproti nabíjení z klasické zásuvky několik výhod, které Vám zaručí adekvátně zvolené a především bezpečné nabíjení. Začněte svůj den s plně nabitým vozem díky vlastní domácí nabíjecí stanicí.

Wallboxy SolaX jsou špičkou na trhu

Dostupná fotovoltaická elektrárna a wallbox

Rádi byste nabíjení synchronizovali s výrobou Vaší FVE, spínali nabíjení podle HDO, kontrolovali přes mobilní aplikaci. Toto vše může být součástí Vašeho Wallboxu.

Vlastnosti wallboxu

I u Vás doma můžete optimalizovat nabíjení Vašeho elektromobilu. Správně zvolený a nainstalovaný Wallbox se správným tarifem Vám ušetří peníze a zaručí maximální možné a bezpečné nabíjení. A co takhle připojit domácí nabíjecí stanici na fotovoltaickou elektrárnu?

Jaké možnosti nabízí wallboxy SolaX?

Režimy funkce

Podívejte se na přehled možností, jak nastavit wallboxy SolaX a jak profitovat z promyšlených režimů, které perfektně reflektují potřeby moderních uživatelů elektromobilů.

KONTAKTNÍFORMULÁŘ

Chci individuální cenovou nabídku zdarma

Energie ze slunce s.r.o.

Infolinka

Po-Pá: 8:00 - 17:00

Adresa

Řevničov 478

Energie ze slunce s.r.o. na Firmy.cz