fbpx
Wallboxy SolaX

Dobíjecí stanice pro automobily

Dobíjecí stanice SolaX jsou dalším dílem, který právem náleží do promyšleného ekosystému moderní domácnosti, kterou můžete mít i Vy! Zelená energetika v podobě fotovoltaiky a elektromobilita jde skvěle dohromady.

15 000 Kč

Dotaci až 15 000 Kč vyřídíme za vás.

Zelená energie

Přidejte se i vy k ekologické autodopravě.

S fotovoltaikou na svém domě můžete získat energetickou nezávislost 9 měsíců v roce. S elektromobilem, který budete nabíjet energií ze slunce můžete rapidně snížit i náklady za osobní přepravu!

WhatsApp-Image-2023-08-28-at-15-54-29-e1699823080266.jpg

Miroslav Toušek

Jednatel společnosti

KONZULTACE ZDARMA

Zanechte nám na sebe kontakt nebo nám rovnou zavolejte
+420 792 755 913

Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů
white and blue plastic tool
Dobíjecí stanice SolaX

Solax Smart EV Charger G2

Solax Smart EV Charger G2 je inteligentní dobíjecí stanice pro elektromobily od leadera s hybridními střídači na českém trhu SolaX. Umožňuje dynamické nabíjení, omezení nabíjecího proudu ze sítě, využití maximální energie z vaší FVE elektrárny.

Tento wallbox může být instalován i ke stávajícím střídačům jiných značek, ale výborně spolupracuje se střídači SolaX, kde využijete všechny jeho funkce naplno a také zaručí dokonalou kompatibilitu a synchronizaci.

Domácí wallbox přináší oproti nabíjení z klasické zásuvky několik výhod, které Vám zaručí adekvátně zvolené a především bezpečné nabíjení. Začněte svůj den s plně nabitým vozem díky vlastní domácí nabíjecí stanicí.

Wallboxy SolaX jsou špičkou na trhu

Dostupná fotovoltaická elektrárna a wallbox

Rádi byste nabíjení synchronizovali s výrobou Vaší FVE, spínali nabíjení podle HDO, kontrolovali přes mobilní aplikaci. Toto vše může být součástí Vašeho Wallboxu.

Vlastnosti wallboxu

I u Vás doma můžete optimalizovat nabíjení Vašeho elektromobilu. Správně zvolený a nainstalovaný Wallbox se správným tarifem Vám ušetří peníze a zaručí maximální možné a bezpečné nabíjení. A co takhle připojit domácí nabíjecí stanici na fotovoltaickou elektrárnu?

Jaké možnosti nabízí wallboxy SolaX?

Režimy funkce

Podívejte se na přehled možností, jak nastavit wallboxy SolaX a jak profitovat z promyšlených režimů, které perfektně reflektují potřeby moderních uživatelů elektromobilů.

KONTAKTNÍFORMULÁŘ

Chci individuální cenovou nabídku zdarma

Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Energie ze slunce s.r.o.

Infolinka

Po-Pá: 8:00 - 17:00

Adresa

Řevničov 478

Energie ze slunce s.r.o. na Firmy.cz