fbpx
O SPOLEČNOSTIENERGIE ZE SLUNCE

Montáž fotovoltaiky od profesionálů

Montáž fotovoltaiky pro rodinné domy je naším koníčkem, vášní, ale i profesí. Společnost Energie ze slunce s.r.o. tvoří renomovaní odborníci s letitou zkušeností s fotovoltaickým průmyslem.

Zkušenosti s montáží fotovoltaických elektráren sbíráme od roku 2017. Tehdy začala naše cesta v této krásné profesi u největší české společnosti realizující fotovoltaické elektrárny. Postupem času se naše cesty i přes úspěšné působení rozešly. Chtěli jsme to dělat trochu jinak. S ohledem na individuální potřeby každého jednotlivého zákazníka, což v miliardové společnosti nebylo reálné.

Založili jsme vlastní firmu a naše cesta tímto krásným odvětvím pokračuje. Náš tým dnes věnuje péči každému klientovi od návrhu jeho domácí fotovoltaické elektrárny, přes vyřízení dotace až po revizi celého systému. Vše v maximální kvalitě, časové dostupnosti a s rozumnými cenami.

Jsme malá firma, která ke klientovi přistupuje velmi osobitě. Je-li to technicky možné rádi vám splníme vše abyste byly spokojeni.

KVALITANA PRVNÍM MÍSTĚ

Naši zákazníci nás doporučují

VYLADĚNÝPROCES

Úspěšná spolupráce v 5 krocích

SPOLUPRÁCE

Vyplňte formulář nebo zavolejte

Stačí nám jen minutka vašeho času

Osobní schůzka & návrh řešení

1 až 3 týdny od prvotního kontaktu

Podpis smlouvy, administrativa

4 týdny od dohody a podpisu smlouvy

Odborná instalace elektrárny

2 až 3 dny montáže, kompletní zprovoznění díla

Vyplacení dotace na váš účet

Do měsíce po instalaci fotovoltaické elektrárny

Záleží nám na kvalitě i budoucnosti našeho oboru

Jsme členy nezávislé organizace CAFTČeská fotovoltaická asociace, z. s. Zavázali jsme se tak naplňovat cíle a poslání těchto sdružení kvalifikovaných odborníků.

Cílem činností spolků je obecně prospěšná činnost spočívající v prosazování a rozvoji využívání fotovoltaické energie, jakožto obnovitelného přírodního a ekologického zdroje energie. Klíčové cíle tohoto sdružení jsou:

Disponujeme oprávněním TIČR

Naše společnost disponuje oprávněním v rozsahu montáže, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení TIČR.

Podle § 8 odst. 1 zákona provedla TIČR kontrolu dokladů splnění všech
předpokladů pro stanovení, zda je naše společnost odborně způsobilá pro požadovaný rozsah činností na vyhrazených technických zařízeních.

Dále podle § 8 odst. 2 a odst. 3 zákona prověřila podmínky pro vydání oprávnění pro řádné zajištění činnosti v požadovaném rozsahu.

TIČR konstatuje, že společnost Energie ze slunce s.r.o. splnila podmínky pro řádné zajištění činnosti v požadovaném rozsahu, a proto rozhodla tak, jak je uvedeno výše.

Energie ze slunce s.r.o. na Firmy.cz