Montáž fotovoltaiky od profesionálů

O NÁS

Energie ze slunce s.r.o.

Montáž fotovoltaiky pro rodinné domy je naším koníčkem, vášní, ale i profesí. Společnost Energie ze slunce s.r.o. tvoří renomovaní odborníci s letitou zkušeností s fotovoltaickým průmyslem.

Zkušenosti s montáží fotovoltaických elektráren sbíráme od roku 2017. Tehdy začala naše cesta v této krásné profesi u největší české společnosti realizující fotovoltaické elektrárny. Postupem času se naše cesty i přes úspěšné působení rozešly. Chtěli jsme to dělat trochu jinak. S ohledem na individuální potřeby každého jednotlivého zákazníka, což v miliardové společnosti nebylo reálné.

Založili jsme vlastní firmu a naše cesta tímto krásným odvětvím pokračuje. Náš tým dnes věnuje péči každému klientovi od návrhu jeho domácí fotovoltaické elektrárny, přes vyřízení dotace až po revizi celého systému. Vše v maximální kvalitě, časové dostupnosti a s rozumnými cenami.

Jsme malá firma, která ke klientovi přistupuje velmi osobitě. Je-li to technicky možné rádi vám splníme vše abyste byly spokojeni.

Proč zvolit právě nás

Jsme rodinná firma, která se individuálně stará o potřeby každého klienta.

Analýza spotřeby

Zpracujeme vám nezávaznou analýzu spotřeby energií. Výsledkem analýzy je technický a ekonomický návrh fotovoltaického systému navrženého přímo k vaší spotřebě elektrické energie.

Vyřídíme vše za Vás

Veškeré papírování nechte na nás. Vše za vás vyřídíme -> od dokumentů až po instalaci fotovoltaiky a připojení distribuční sítě.

Proškolení specialisté

Náš tým jsou proškolení specialisté, kteří zajistí bezproblémový chod vaší nové elektrárny.

Úspora financí

Připravíme vám kompletní dodání fotovoltaiky pro váš rodinný dům na klíč. Snížení nákladů na energii až o 50 000 Kč ročně.

Jsme členy fotovoltaické asociace

Záleží nám na kvalitě i na budoucnosti našeho oboru

Jsme členy nezávislé organizace CAFT, Česká fotovoltaická asociace, z. s. Zavázali jsme se tak naplňovat cíle a poslání těchto sdružení kvalifikovaných odborníků.

Cílem činností spolků je obecně prospěšná činnost spočívající v prosazování a rozvoji využívání fotovoltaické energie, jakožto obnovitelného přírodního a ekologického zdroje energie.
 
Klíčové cíle tohoto sdružení jsou:

Disponujeme oprávněním TIČR

Naše společnost disponuje oprávněním v rozsahu montáže, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení TIČR.

Podle § 8 odst. 1 zákona provedla TIČR kontrolu dokladů splnění všech
předpokladů pro stanovení, zda je naše společnost odborně způsobilá pro požadovaný rozsah činností na vyhrazených technických zařízeních.

Dále podle § 8 odst. 2 a odst. 3 zákona prověřila podmínky pro vydání oprávnění pro řádné zajištění činnosti v požadovaném rozsahu.

TIČR konstatuje, že společnost Energie ze slunce s.r.o. splnila podmínky pro řádné zajištění činnosti v požadovaném rozsahu, a proto rozhodla tak, jak je uvedeno výše.

Hledáte řešení proti rostoucím cenám energií?

Kompletní instalace fotovoltaiky pro váš dům od renomovaných odborníků vám ušetří čas, nervy i peníze. Zpracujeme nezávaznou analýzu vaší spotřeby energie. A uděláme vám individuální technický a ekonomický návrh fotovoltaického systému.

Ozveme se Vám zpět do 48 hodin

Nezávazná poptávka