Montáž fotovoltaiky od profesionálů

O NÁS

Energie ze slunce s.r.o.

Montáž fotovoltaiky pro rodinné domy je naším koníčkem, vášní, ale i profesí. Společnost Energie ze slunce s.r.o. tvoří renomovaní odborníci s letitou zkušeností s fotovoltaickým průmyslem.

Zkušenosti s montáží fotovoltaických elektráren sbíráme od roku 2017. Tehdy začala naše cesta v této krásné profesi u největší české společnosti realizující fotovoltaické elektrárny. Postupem času se naše cesty i přes úspěšné působení rozešly. Chtěli jsme to dělat trochu jinak. S ohledem na individuální potřeby každého jednotlivého zákazníka, což v miliardové společnosti nebylo reálné.

Založili jsme vlastní firmu a naše cesta tímto krásným odvětvím pokračuje. Náš tým dnes věnuje péči každému klientovi od návrhu jeho domácí fotovoltaické elektrárny, přes vyřízení dotace až po revizi celého systému. Vše v maximální kvalitě, časové dostupnosti a s rozumnými cenami.

Jsme malá firma, která ke klientovi přistupuje velmi osobitě. Je-li to technicky možné rádi vám splníme vše abyste byly spokojeni.

Proč zvolit právě nás

Jsme malá firma, která se individuálně stará o potřeby každého klienta.

Analýza spotřeby

Zpracujeme vám nezávaznou analýzu spotřeby energií. Výsledkem analýzy je technický a ekonomický návrh fotovoltaického systému navrženého přímo k vaší spotřebě elektrické energie.

Vyřídíme vše za Vás

Veškeré papírování nechte na nás. Vše za vás vyřídíme -> od dokumentů až po instalaci fotovoltaiky a připojení distribuční sítě.

Proškolení specialisté

Náš tým jsou proškolení specialisté, kteří zajistí bezproblémový chod vaší nové elektrárny.

Úspora financí

Připravíme vám kompletní dodání fotovoltaiky pro váš rodinný dům na klíč. Snížení nákladů na energii až o 50 000 Kč ročně.

Hledáte řešení proti rostoucím cenám energií?

Kompletní instalace fotovoltaiky pro váš dům od renomovaných odborníků vám ušetří čas, nervy i peníze. Zpracujeme nezávaznou analýzu vaší spotřeby energie. A uděláme vám individuální technický a ekonomický návrh fotovoltaického systému.

Ozvěte se nám

Nezávazná poptávka

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.