fbpx
Nejvýhodnější řešení pro výrobu elektřiny a vytápění

Fotovoltaika s tepelným čerpadlem

Chcete-li využít benefitů fotovoltaiky na maximum, zkombinujte řešení fotovoltaiky a tepelného čerpadla. Získáte tak vysoce efektivní systém k výrobě elektřiny, ale i k vytápění domácnosti. Začněte šetřit za energie s kombinací fotovoltaiky a tepelného čerpadla!

320 000 Kč

Dotaci až 320 000 Kč vyřídíme za vás.

Zelená energie

Přidejte se i vy k ekologické energetice.

Fotovoltaika a tepelné čerpadlo jde perfektně dohromady. S chytrým řešením lze ročně ušetřit na energiích až 100 000 Kč! Chcete vědět, jak můžete podobného efektu dosáhnout i vy? Zašlete nám nezávaznou poptávku.

WhatsApp-Image-2023-08-28-at-15-54-29-e1699823080266.jpg

Miroslav Toušek

Jednatel společnosti

KONZULTACE ZDARMA

Zanechte nám na sebe kontakt nebo nám rovnou zavolejte
+420 792 755 913

Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů
Výhodná kombinace pro maximální užitek

Fotovoltaika s tepelným čerpadlem se vyplatí

Věděli jste, že nejvíce energie domácnosti spotřebovávají na vytápění, případně chlazení a ohřev vody? Realita drtivě většiny domácností v Česku to potvrzuje a Vaše účty za energie jistě také. Tuto skutečnost ale můžete snadno změnit! Investujte do fotovoltaiky v kombinaci s tepelným čerpadlem a získejte navíc výhodnou dotaci!

Staňte se závislým na slunci

Využijte ve své domácnosti nejstarší a nejstabilnější zdroj energie, který máme. Slunce. Vyrobenou energii ze slunce využijte k napájení nejen své domácnosti, ale i tepelného čerpadla a získejte tak navždy levný zdroj elektřiny, ale i tepla.

Princip je snadný

Jak funguje fotovoltaika s tepelným čerpadlem?

Představte si situaci, že vaše fotovoltaická elektrárna vyrábí více energie, než kolik vaše domácnost spotřebovává. Tento běžný stav nastává během dne u drtivě většiny našich instalací od jara do podzimu. Jak tuto "přebytečnou" energii můžete využít?

Moderní řídící systémy ekosystému SolaX dokáží detekovat stav tento stav a s „přebytečnou“ energií rozumně a efektivně nakládat dál jednak k ukládání energie do baterie, ale i k pohánění tepelného čerpadla. Fotovoltaiku tak můžete snadno využít k napájení tepelného čerpadla a získávat teplo pro svou domácnost velmi efektivně, ekologicky a levně.

Tip: Chcete-li svou domácnost a energii ze slunce využít na opravdové maximum, zvažte instalaci nabíjecí stanice pro elektromobily SolaX, s touto kombinací můžete přebytkovou energii využít i k nabíjení elektromobilu!

Výhody řešení TČ s FVE

S dotacemi, které komplet zajistíme, získáte až 320 000 Kč (až 185 000 Kč na fotovoltaiku s ohřevem vody a s wallboxem a 125 000 Kč na tepelné čerpadlo). 10 000 Kč získáte jako bonus za kombinaci dvou podoblastí.

KONTAKTNÍFORMULÁŘ

Chci individuální cenovou nabídku zdarma

Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Energie ze slunce s.r.o.

Infolinka

Po-Pá: 8:00 - 17:00

Adresa

Řevničov 478

Energie ze slunce s.r.o. na Firmy.cz