Nejvýhodnější řešení pro výrobu elektřiny a vytápění

Fotovoltaika s tepelným čerpadlem

Chcete-li využít benefitů fotovoltaiky na maximum, zkombinujte řešení fotovoltaiky a tepelného čerpadla. Získáte tak vysoce efektivní systém k výrobě elektřiny, ale i k vytápění domácnosti. Začněte šetřit za energie s kombinací fotovoltaiky a tepelného čerpadla!

320 000 Kč

Dotaci až 320 000 Kč vyřídíme za vás.

Zelená energie

Přidejte se i vy k ekologické energetice.

Fotovoltaika a tepelné čerpadlo jde perfektně dohromady. S chytrým řešením lze ročně ušetřit na energiích až 100 000 Kč! Chcete vědět, jak můžete podobného efektu dosáhnout i vy? Zašlete nám nezávaznou poptávku.

WhatsApp-Image-2023-08-28-at-15-54-29-e1699823080266.jpg

Miroslav Toušek

Jednatel společnosti

KONZULTACE ZDARMA

Zanechte nám na sebe kontakt nebo nám rovnou zavolejte
+420 792 755 913

Výhodná kombinace pro maximální užitek

Fotovoltaika s tepelným čerpadlem se vyplatí

Věděli jste, že nejvíce energie domácnosti spotřebovávají na vytápění, případně chlazení a ohřev vody? Realita drtivě většiny domácností v Česku to potvrzuje a Vaše účty za energie jistě také. Tuto skutečnost ale můžete snadno změnit! Investujte do fotovoltaiky v kombinaci s tepelným čerpadlem a získejte navíc výhodnou dotaci!

Staňte se závislým na slunci

Využijte ve své domácnosti nejstarší a nejstabilnější zdroj energie, který máme. Slunce. Vyrobenou energii ze slunce využijte k napájení nejen své domácnosti, ale i tepelného čerpadla a získejte tak navždy levný zdroj elektřiny, ale i tepla.

Princip je snadný

Jak funguje fotovoltaika s tepelným čerpadlem?

Představte si situaci, že vaše fotovoltaická elektrárna vyrábí více energie, než kolik vaše domácnost spotřebovává. Tento běžný stav nastává během dne u drtivě většiny našich instalací od jara do podzimu. Jak tuto "přebytečnou" energii můžete využít?

Moderní řídící systémy ekosystému SolaX dokáží detekovat stav tento stav a s „přebytečnou“ energií rozumně a efektivně nakládat dál jednak k ukládání energie do baterie, ale i k pohánění tepelného čerpadla. Fotovoltaiku tak můžete snadno využít k napájení tepelného čerpadla a získávat teplo pro svou domácnost velmi efektivně, ekologicky a levně.

Tip: Chcete-li svou domácnost a energii ze slunce využít na opravdové maximum, zvažte instalaci nabíjecí stanice pro elektromobily SolaX, s touto kombinací můžete přebytkovou energii využít i k nabíjení elektromobilu!

Výhody řešení TČ s FVE

S dotacemi, které komplet zajistíme, získáte až 320 000 Kč (až 185 000 Kč na fotovoltaiku s ohřevem vody a s wallboxem a 125 000 Kč na tepelné čerpadlo). 10 000 Kč získáte jako bonus za kombinaci dvou podoblastí.

KONTAKTNÍFORMULÁŘ

Chci individuální cenovou nabídku zdarma

Energie ze slunce s.r.o.

Infolinka

Po-Pá: 8:00 - 17:00

Adresa

Řevničov 478

Energie ze slunce s.r.o. na Firmy.cz