fbpx

Proč si zvolit pro instalaci fotovoltaické elektrárny malou lokální firmu?

solar, roof, solar energy

Fotovoltaické elektrárny jsou v současné době stále populárnějším způsobem výroby elektřiny. Jedná se totiž o výhodnou investici, díky které může takřka každý rodinný dům získat vlastní zdroj elektrické energie pro svou domácnost z nejčistšího možného zdroje – ze Slunce.

Pokud se rozhodnete pro instalaci hybridní fotovoltaické elektrárny, můžete si vybrat z mnoha různých firem, které tuto službu nabízejí. Náš trh je v současné době doslova zaplaven obrovským počtem firem, které se snaží ukrojit si svůj díl z trhu. Řada firem (často i zahraničních, které vstoupily na atraktivní český trh) je ale v problémech, o kterých už začínají otevřeně mluvit i média.

Velké firmy si často nasmlouvaly obrovské množství zakázek, vybraly velké zálohy, ale vzhledem k nezkušenosti s českým trhem a dost možná podcenění místních specifik, se tyto firmy dostaly do problémů a s nimi i jejich zákazníci.

Proto apelujeme na všechny zájemce o fotovoltaiku – dobře zvažte, s kým do toho půjdete!

Proč zvolit malou lokální firmu?

Mnoho lidí preferuje malé lokální firmy, které se specializují na instalaci fotovoltaických elektráren. Proč byste si tedy měli zvolit pro instalaci fotovoltaické elektrárny právě malou lokální firmu? V následujících řádcích vám přinášíme několik důvodů.

1. Lepší komunikace a servis

Malé lokální firmy nabízejí obvykle lepší a transparentnější komunikaci se svými zákazníky. Poskytují také lepší a kvalitnější servis. To může být důležité, protože pokud byste měli nějaké problémy s vaší fotovoltaickou elektrárnou, obrátíte-li se na malou lokální firmu, která vám elektrárnu postavila, můžete očekávat rychlejší a efektivnější řešení.

2. Podpora místní ekonomiky

Zvolením malé lokální firmy na instalaci fotovoltaické elektrárny podporujete místní ekonomiku. Malé firmy obvykle zaměstnávají místní pracovníky a nakupují zboží a služby od místních dodavatelů. To může mít pozitivní dopad na celkovou ekonomiku regionu.

3. Flexibilita a individualizace řešení

Malé lokální firmy se často snaží přizpůsobit své služby a řešení konkrétním potřebám zákazníků. To znamená, že mohou nabídnout více flexibilní a individualizované řešení pro instalaci fotovoltaické elektrárny. Pokud máte specifické požadavky na velikost elektrárny, umístění panelů nebo jiné faktory, malá lokální firma vám může nabídnout přesně to, co potřebujete.

Možná ani nevíte, že Váš způsob využívání domácnosti zasluhuje individuální přístup při návrhu fotovoltaické elektrárny tak, aby se dosáhlo co možná největších a nejefektivnějších energetických zisků. A právě důkladnou vstupní analýzu Vašich potřeb vám malá lokální firma, jako je třeba ta naše, dokáže zajistit!

4. Výhodnější cena

Předpřipravené balíkové řešení od velké firmy může být dražší než individuálně přizpůsobené řešení od malé lokální firmy. Tyto firmy často nabízejí nižší ceny, protože nemají takové náklady na reklamu a marketing, jako velké firmy.

5. Dbejte na doporučení a recenze

Není lepšího doporučení než od spokojeného souseda. A pokud žádné sousedy, kteří by měli nainstalovanou fotovoltaickou elektrárnu, zatím v okolí nemáte, doporučujeme se poohlédnout po referencích na internetu. Můžete si tak velmi snadno udělat obrázek o tom, zda je instalační společnost skutečně solidní.

V naší společnosti Energie ze Slunce s.r.o. si klademe za cíl navrhnout optimální řešení fotovoltaické elektrárny na klíč pro každého klienta. A naši spokojení klienti nás rádi doporučují, za což jsme nesmírně vděčni!

Přečtěte si další články

Close Up Photo of a Solar Panel

Energetická nezávislost díky fotovoltaické elektrárně

Proč se vyplatí investovat do vlastní fotovoltaické elektrárny? Fotovoltaika je stále více využívaná nejen rodinnými domy, ale také firmami. Hlavním důvodem je velká úspora při ...
Zobrazit více →
Solar Technician Installing Solar Panel

Jak probíhá instalace fotovoltaické elektrárny? Na co se připravit před příjezdem instalační společnosti?

Úvodní krok je výběr instalační firmy. Můžete zvolit buď velkou společnost, u které ale můžete očekávat spíše tzv. balíkové řešení. Co to znamená? Vaše požadavky ...
Zobrazit více →
KONZULTACEZDARMA

Zanechte nám na sebe kontakt nebo zavolejte na
+420 792 755 913