NZÚ Light & Ohřev vody z fotovoltaiky zdarma

Jste vlastníci nebo spoluvlastníci rodinného domu, nebo trvale obývané rekreační stavby? Jsou všichni členové vaší domácnosti příjemci starobního důchodu nebo invalidního důchodu 3. stupně, nebo vaše domácnost pobíráte příspěvek na bydlení?

Ohřev vody z fotovoltaiky zdarma s NZÚ Light

Splňujete-li výše zmíněné podmínky, pak pro Vás máme jedinečnou možnost získat vlastní fotovoltaický ohřev vody zcela zdarma, jelikož celá částka bude hrazena z dotace, kterou za Vás rovněž vyřídíme!

Jak na to? Je to snadné!

Sestava pro ohřev vody z fotovoltaiky

Rozhodli jste se pro vlastní ohřev vody z fotovoltaiky s dotací od NZÚ Light s naší společností? Můžete se těšit na opravdu špičkovou sestavu zdarma, 100% hrazenou z dotací s následující konfigurací:

4x fotovoltaické panely DAH 455 Wp

Celkový výkon 1820 Wp zajistí efektivní ohřev vody.

1x Solar Boost 3000

Prvotřídní regulátor k napájení bojleru přímo z fotovoltaiky.

1x Rozvaděč DC svodič

Ochranný prvek instalace ke svodu nežádoucího přepětí

Součástí instlace je také:

Jsme stabilní firma se špičkovým týmem odborníků

Stovky instalací ročně a spokojení zákazníci

S Energie ze slunce s.r.o. nešlápnete vedle. Jsme stabilní firma s vysokým hodnocením spokojených zákazníků. S instalacemi fotovoltaických elektráren máme zkušenosti více než 9 let a i proto je sázka na naši společnost skvělou volbou bez rizika.

Působíme ve středních Čechách a okolních regionech, proto pokud bydlíte v těchto oblastech, neváhejte se na nás obrátit. Rádi pomůžeme začít šetřit i Vám.

Ozveme se Vám zpět do 48 hodin

Nezávazná poptávka