📢Akční sleva až 25 000 Kč na fotovoltaiku! Záloha pouze 20.000 Kč!

Fotovoltaické elektrárny pro bytové domy

Fotovoltaické elektrárny

Fotovoltaické elektrárny pro bytové domy

Vlastní výroba energie pro firemní provoz

Úspory pro bytové domy, které zajistí instalace fotovoltaických panelů, mohou dosáhnout opravdu zajímavých čísel. Řešení FVE pro bytové domy začíná vždy konkrétní analýzou požadavků a očekávání investorů. Jedině pro důkladné prvotní analýze jsme schopni navrhnout efektivní řešení pro každou domácnost

Fotovoltaiku pro bytové domy lze umístit jak na ploché, tak na sedlové střechy. Díky dotacím lze uspořit až 30 % nákladů na realizaci celého systému.

Nejčastěji se provádí instalace tzv. hybridní fotovoltaické elektrárny, která využívá principu uložení energie z fotovoltaiky do bateriového úložiště pro pohodlné využití elektřiny z fotovoltaiky i večer a v noci, kdy už slunce nesvítí a elektrárna nevyrábí.

Vzhledem k tomu, že zejména v zimních měsících je výroba elektřiny z fotovoltaiky slabší, je bytový dům samozřejmě stále připojen k distribuční síti a celý systém se v případě nedostatku energie okamžitě přepne k čerpání elektřiny klasicky z distribuce, takže nehrozí žádné výpadky elektřiny.

shutterstock_2258868751-min
shutterstock_698820646-min

Proč jít do fotovoltaické elektrárny pro bytové domy s námi?

Sázíme na špičkové produkty za dostuné ceny

Komponenty pro firemní fotovoltaické elektrárny

solarni-menic-solax-x3-100-t

Střídač Solax X3 4. generace

Velmi účinný hybridní asymetrický střídač.
Čtvrtá generace střídačů Solax nabízí 10 letou záruku. Světový výrobce střídačů a baterií, jehož kořeny sahají až do roku 2010. Jedná se o prvního výrobce, který představil hybridní střídač pro použití s bateriovým úložištěm. Asymetrická dodávka energie do jednotlivých fází. Maximální účinnost 98%. Střídač je schopen fungovat i bez baterií.

solar panel

Panely DAH Solar 455 W

Panel DAH Solar 455 W je vysoce výkonný half-cut panel vyrobený ze 144 monokrystalických poločlánků. Vyznačují se vysokou odolností vůči externím vlivům, vysokým výkonem a účinností (20.93%).
Samozřejmostí vysoká záruka jak na životnost, tak i na výkon.

T58 baterie

Baterie Solax Triple Power T58

Plně kompatibilní se střídačem Solax. Vysokonapěťové baterie, které lze rozšiřovat na maximální kapacitu 12 kWh. Životnost mají více než 6000 cyklů s 90% hloubkou vybití. Výkon od 11,5  kWh (2 moduly) – 23  kWh (4 moduly). 10 letá záruka na baterie. Nejbezpečnější typ LiFePO4 baterie (lithium-železo-fosfátová baterie). Stupeň krytí IP65

Ceny fotovoltaiky pro firmy

Kolik fotovoltaická elektrárna pro bytové domy?

Cena fotovoltaiky pro bytové domy je vždy individuální. Zašlete nám nezávaznou poptávku, rádi Vám zpracujeme nezávaznou analýzu spotřeby energií, jejíž výstupem bude technický a ekonomický návrh fotovoltaického systému navrženého přímo k vašemu bytovému domu.

Konečnou cenu ovlivňuje více faktorů, jenž jsou vždy individuální, jako např.: volitelný typ technologického řešení zálohy (back-up), počet instalovaných panelů, zajištění výkonu prostřednictvím tzv. optimizérů, délka kabelových tras atd…

FOTOVOLTAIKA

Často kladené otázky

Zde máte přehled nejčastějších dotazů, které každý den řešíme s našimi zákazníky. Najdete tu odpověď i na vaši otázku?

Jste připraveni začít šetřit za elektřinu? Zašlete nám nezávaznou poptávku ještě dnes!

Ozveme se Vám zpět do 48 hodin

Nezávazná poptávka